Def Jam: Icon (X360) použité

Def Jam: Icon (X360) použité
Second-hand
Your price incl. VAT7,36 EUR
Your price excl. VAT7,36 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:380 points
This product can be obtained as:19 000 points
Availability:
In Stock Qty 1
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
Monday 17.12
With a delivery company:
Thursday 20.12
Code023696
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Specifications
Game GenreAction Adventures
LanguageEnglish version (dubbing), English cover and manual
Age Rating18+
Features of Game1-2 players offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
Description
Ve spolupráci s lídrem produktů městského životního stylu Def Jam Interactive vytváří EA Chicago – tvůrčí tým kritikou vysoce kladně hodnocené série EA SPORTS Fight Night – ojedinělé spojení hiphopové kultury a počítačové hry. S prostředím prodchnutým nejžhavějšími hity svět ve hře okolo vás pulsuje, rozpíná se a prudce ožívá v rytmu, který proniká až do morku kostí. Načasujte své výpady v rytmu basů a použijte padající trosky a odkryté přírodní nástrahy k zničení svých protivníků. Se zcela novým single-player příběhem vás hra zavede hluboko do života prachatého hiphopového magnáta v němž budujete nahrávací společnost, objevujete nové superstars a stanete se hiphopovou IKONOU.

Hlavní rysy:

Zápasy vyburcované hudbou – Rytmus spouští interaktivní nebezpečí okolo vás s tím jak ožívá prostředí a reaguje na hudbu. Explodujícími benzínovými stojany počínaje a kmitajícími listy vrtule helikoptéry konče je schopnost využití výhod vašeho okolí stejně důležitá jako umění kontaktního boje. Staňte se mlátičkou a ovládněte ulice.
DJovské ovládání – Použijte analogové páčky jako talíř gramofonu ke zrychlení rytmu, přehození songu a přeměně muziky ve vaši zbraň. S novým systémem pouličních bitek vyrukujte s agresivními útoky a brutálními kombinacemi úderů.
Bojujte podle vlastního rytmu – Bojujte v rytmu vlastní hudby nebo proti hudbě vašeho kamaráda. Nahrajte si jakoukoli skladbu a vytvořte nekončený soundtrack oživující okolní prostředí a řídící základní bojové mechanismy. Dokažte jednou provždy, kdo je králem muziky v první autentické videoraperské bitvě.
Staňte se hiphopovou ikonou – Podle scénáře tvůrců 24 a Training Day vybudujte impérium a žijte život hudebního magnáta při podepisování smluv s muzikanty, řiďte jejich kariéry a vydávejte jejich hity. Udělejte vše pro to stát se IKONOU ve světě hiphopu. Ale pozor – nikdy nevíte, kdo vás pozoruje.
To nejlepší z hiphopu – Bojujte s nebo proti největším hvězdám hiphopu. Protagonisté jako Ludacris, T.I., Paul Wall, The Game, Big Boi a mnoho dalších jsou všichni vaším nástrojem na cestě stát se hiphopovou IKONOU
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.