"DARTH VADER" LIGHTSABRE FULL CONTACT! MULTI-COLOR!!! - XENOPIXEL

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
680,8 EUR 562,7 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:31 998 points
This product can be obtained as:1 599 900 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:Monday 12.6
Code258268PNNO044 XENOPIXELProducerChladneZbrane.euWarranty24 months
Specifications
Type of weaponlightsaber
Description

SVĚTELNÝ MEČ "DARTH VADER" PLNĚ KONTAKTNÍ! MULTI-COLOR!!! - XENOPIXEL

"Nebuď tak moc pyšný na technického strašáka kterého jsi zkonstruoval! Schopnost zničit planetu, není nic ve srovnání s mocí vesmírné síly!" 

Fanoušci původní trilogie Star Wars si přijdou na své! Na sklad Chladných zbraní dorazil jako temný mrak, světelný meč samotného Darth VaderaMeč Sithského lorda, který byl zodpovědný za převrat Galaktické republiky, vyvraždění rytířů Jedi a zrození Galaktického Impéria. Nyní se můžete i Vy cítit jako Anakin Skywalker, když přešel na temnou stranu síly, protože meč "DARTH VADER" čeká jenom na Vás! 

Rukojeť světelného meče je přesnou replikou z legendární ságy. Detailní zpracování a zvukové efekty jsou naprosto totožné s filmovou předlohou a dodává Vám pocit, že Vy sám/a jste Darth Vader. :)

Základ rukojeti je vyroben z pochromovaného kovu, zdobné detaily rukojeti z tvrzeného plastu. Rukojeť v měřítku 1:1 výborně padne do ruky, aniž by vykluzovala. Spodní část meče drží na šroubovací závit, pod kterým je skryta výkonná baterie a silný reproduktor.  

Meč obsahuje celkem bohatý výběr barevných módů, které se dají lehce přepnout a každý z nich obsahuje originální hlášku z filmu! Takže i když je meč původně červený, Vy sami se můžete rozhodnout, jaká barva je ta Vaše! Takže na jakou stranu se postavíte? 

Důležité:
Ke každému světelnému meči je přidána USB nabíječka. Doporučujeme s ní nabíjet přes USB ve Vašem počítači, nebo notebooku. Nebo užít adapteru, který Vám bude dodán s mečem. Nedoporučujeme využívat adaptery od nabíječek na mobilní telefon. Mohlo by dojít k poškození baterie. Mohlo by dojít k poškození baterie.  

Maximální parametry pro napětí: 
- 4,1 V 
- 1 A


Obsah Balení:
- Světelný meč "DARTH VADER"
- Plný tubus
- Baterie
- Napájecí kabel
- Transparentní rozkládací stojánek

Světelný meč "DARTH VADER" je vhodný pro tréninkový i kontaktní šerm. Dá se také využít k cosplayi jak Sithského lorda, tak Rytíře Jedi. Může sloužit jako dekorace obývacího pokoje, dětského pokoje, nebo jiné části Vašeho domova. Jste fanoušky Star Wars? Tento meč rozhodně nesmí chybět ve Vaší sbírce! Nechť Vás provází síla! 

Pokud Vás zajímá více o světelných mečích, přečtěte si náš článek, který najdete přímo zde: https://www.chladnezbrane.eu/clanky-a-recenze/https-www-chladnezbrane-eu-svetelne-mece-/

Bitva se světelnými meči: 

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings