BOSE Quietcomfort QC35 II - black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Your price on request
Your price on request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code196291
PNeshop return
ProducerBose
Warranty24 months
Get to this product for a special price
VideoDescription
Specifications
Description

vrácené zboží do 14 dnů, rozbaleno, může jevit známky používání

Bose QuietComfort 35 II černá

Google Assistant
Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort II byla vytvořena pro maximální zážitek z poslechu hudby. Oproti prvnímu modelu disponují Google asistentem, který vám umožní přehrávat hudbu, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi atd. bez jediného pohledu na displej telefonu. Sluchátka perfektně potlačují okolní hluk, mikrofon blokuje šum pro srozumitelnou komunikaci a ovládání na konstrukci nabídne snadné přepínání skladeb či úpravu hlasitosti.

Noise Cancelling pro potlačení okolního hluku
Ponořte se do světa oblíbené hudby a nenechte se vyrušovat okolními zvuky. Sluchátka Bose QuietComfort II nabízejí nejen pohledný design, ale především i nejnovější technologie. Noise cancelling potlačí rušivý hluk okolo vás a Google Assistant umožní přehrávat oblíbené skladby, přijímat textové zprávy a mnoho dalšího pouze za pomocí svého hlasu. Pokud nejste uživatelem Google nebo v dané lokaci není tato služba podporována, nemějte obavy. Pro zvolení úrovně potlačení okolního hluku můžete využít tlačítko na levém sluchátku.

Prvotřídní zpracování
Čelenka na hlavovém mostu je přizpůsobena každodennímu nošení, proto je po nasazení měkká a velice pohodlná. Potahový materiál byl vytvořen z Alcantary, který používají prestižní společnosti při výrobě svých luxusních výrobků. Ušní polštáře ze syntetické kůže obsahují silikonovou výplň, aby co nejlépe izolovaly. Pokud si rádi dopřejete poslech hudby na maximální hlasitost, výsledkem vám bude neuvěřitelný zvuk, jenž se razantně odlišuje od ostatních sluchátek.

Dlouhá výdrž baterie
Nasaďte si sluchátka a poslouchejte nepřetržitě až 20 hodin na jedno nabití. V případě, že se kapacita baterie blíží k úplnému vybití, během 15 minut můžete prodloužit poslech až o 2,5 hodiny. Případně využijte přiložený audio kabel a poslouchejte standardním způsobem. Jednoduché ovládání zajistí přehledná aplikace a okamžité propojení pomocí funkce Bluetooth. Po připojení automaticky aktualizuje dostupný Bose software, přidá užitečné tipy a umožní měnit jazyk pro hlasovou výzvu.

Vlastnosti:

Eliminace okolního hluku díky Noise cancelling
Google Assistant umožní přehrávat hudbu, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi atd.
Optimalizovaný ekvalizér pro vysoký výkon
Clear Calls – bezproblémové vyřízení hovorů i ve hlučném prostředí
Bezdrátový poslech pomocí funkce Bluetooth
Výdrž baterie až 20 hodin na jedno nabití. 15 minutové nabíjení poskytne další 2,5 hodiny poslechu
Chytrá aplikace pro snadné ovládání

Obsah balení:

Sluchátka BOSE QuietComfort 35 II
Audio kabel
USB kabel
Cestovní pouzdro