Bang & Olufsen BeoPlay Portal PlayStation/PC - black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
276,6 EUR 228,6 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:13 278 points
This product can be obtained as:663 900 points
In Stock
Personally Most:within 1 day after orderingWith a delivery company:Friday 8.12
Code260484PN1321001ProducerBang & OlufsenWarranty24 months
Specifications
ColorBlack
Type of speakers, headsets and microphonesWired headphones, Wireless headphones, On ear headphones
Description

Zvuk, který vás vytočí Od bojišť až po mořské scenérie, přibližte se svému hernímu světu díky odborně vyladěnému zvukovému podpisu, který klade pevný důraz na věrnost. Drsné basy, bohaté středy a vzletné výšky znamenají, že už nikdy nezmeškáte další krok. PC? Řídicí panel? Mobilní, pohybliví? Na tom nezáleží. Ať už jdete kamkoli, Portal je dokonalým partnerem pro vaše dobrodružství.

Oči vpředu. Uši všude. Portal vás obklopí prostorovým zvukem, při kterém vás brní v zádech, takže se vždy budete cítit jako v centru dění. Tato herní sluchátka, poháněná pokročilou technologií Dolby Atmos a vyladěná podle našich charakteristických zvukových standardů, umísťují zvuky přesně do 3D prostoru, takže můžete rychle reagovat.

Virtuální světy nikdy nezněly tak reálně. Příští hovor? To je jasné. Inovativní virtuální rameno odděluje Portal a zesiluje váš hlas řadou citlivých mikrofonů. Je to stejně silné jako tradiční boom, až na to, že vám nic nestojí v cestě. Zůstaňte pod kontrolou díky možnosti rychlého ztlumení – abyste vždy slyšeli a byli slyšet. Propojit a načíst Díky pevnému bezdrátovému připojení 2,4 GHz poskytuje Portal vysoce kvalitní zvuk s velmi nízkou latencí.

Připojte kabel pomocí USB-C kabelu nebo 3,5mm jacku a bez problémů spárujte s druhým zařízením. Takže bez ohledu na to zůstanete ve spojení – s hudbou, lidmi, světy. Žádný tlak Lehká váha. Krásná. Bezkonkurenční. Portál je navržen pro pohodlí a naladěn pro ponoření. S prodyšnou čelenkou z bambusového vlákna a tlakovým bodem mimo střed, který eliminuje podráždění, máte perfektní vybavení pro delší hru.

Zvuk, který vás vytočí Od bojišť až po mořské scenérie, přibližte se svému hernímu světu díky odborně vyladěnému zvukovému podpisu, který klade pevný důraz na věrnost. Drsné basy, bohaté středy a vzletné výšky znamenají, že už nikdy nezmeškáte další krok. PC? Řídicí panel? Mobilní, pohybliví? Na tom nezáleží. Ať už jdete kamkoli, Portal je dokonalým partnerem pro vaše dobrodružství. Oči vpředu. Uši všude.

Portal vás obklopí prostorovým zvukem, při kterém vás brní v zádech, takže se vždy budete cítit jako v centru dění. Tato herní sluchátka, poháněná pokročilou technologií Dolby Atmos a vyladěná podle našich charakteristických zvukových standardů, umísťují zvuky přesně do 3D prostoru, takže můžete rychle reagovat. Virtuální světy nikdy nezněly tak reálně. Příští hovor? To je jasné. Inovativní virtuální rameno odděluje Portal a zesiluje váš hlas řadou citlivých mikrofonů.

Je to stejně silné jako tradiční boom, až na to, že vám nic nestojí v cestě. Zůstaňte pod kontrolou díky možnosti rychlého ztlumení – abyste vždy slyšeli a byli slyšet. Propojit a načíst Díky pevnému bezdrátovému připojení 2,4 GHz poskytuje Portal vysoce kvalitní zvuk s velmi nízkou latencí. Připojte kabel pomocí USB-C kabelu nebo 3,5mm jacku a bez problémů spárujte s druhým zařízením.

Takže bez ohledu na to zůstanete ve spojení – s hudbou, lidmi, světy. Žádný tlak Lehká váha. Krásná. Bezkonkurenční. Portál je navržen pro pohodlí a naladěn pro ponoření. S prodyšnou čelenkou z bambusového vlákna a tlakovým bodem mimo střed, který eliminuje podráždění, máte perfektní vybavení pro delší hru.

Files
Návod
VideoDescriptionDownload

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings