Xiaomi Yi Mirror Dash Camera

Obrázek
News
Your price incl. VAT86,42 EUR
Your price excl. VAT71,43 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:4 380 points
This product can be obtained as:219 000 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
tomorrow
With a delivery company:
2-4 working days
Code184792
PNYI008
ProducerXiaomi
Warranty24 months
Description
Specifications
Cover LanguageEN
Description

Jednoduchý design kamery
Praktická YI Mirror Dash Kamera v moderním černém provedení se vyznačuje tenkým designem. Skleněný povrch zpětného zrcátka ukrývá displej, který se po nastartování vozidla rozsvítí. Nechybí skleněná čočka čelní kamery s infračerveným filtrem, který eliminuje nežádoucí odlesky. Autokamera disponuje integrovaným 3-osým akcelometrem se třemi stupni citlivosti - malou, střední nebo vysokou. Tu je možné si zvolit podle vašich vlastních návyků.

Už vám nic neunikne
Kamera je vybavena velkým dotykovým displejem s úhlopříčkou 4,3", a rozlišením 480 x 800 pixel. Umožňuje nahrávání videí v širokém 138° úhlu, díky kterému budete mít neustálý přehled například o situaci na dálnici. Pokud se budete pohybovat ve středu, uvidíte všechny tři pruhy. Nahrávání prostřednictvím přední kamery probíhá ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů) při 30fps nebo 1280 x 720 při 30fps. Abyste měli vše pod kontrolou i za vozidlem, je tu pro vás zadní kamera s kabelem dlouhým 6, 5 m. Tu si můžete nainstalovat buď na páté dveře vozidla, nebo na zadní nárazník. Zadní kamera umožňuje nahrávání videí v rozlišení 1280 x 720 pixelů. Po připojení na parkovací světla a následně po zařazení zpátečky je možné využívat kameru při manévrování a couvání.

Ukládání záznamů
Všechny vaše záznamy můžete ukládat na paměťové karty Micro SD s kapacitou 8 GB až 64 GB. Vhodné jsou karty s rychlostí 80MB/s a ??výše. Zaznamenané videa se ukládají v reálném čase v kódování H.264. V případě, že vlastníte kartu s kapacitou 64 GB lze natáčet videa jako na přední, tak na zadní kameru s délkou cca 6 hodin. Pokud se rozhodnete využívat pouze přední kameru, záznam se prodlouží na 8 hodin. Samozřejmě, při využívání karet s menší kapacitou je doba záznamu kratší. (32GB - 4/3 hod., 16GB 2/1,5 hod., Apod.)

Výzva na odpočinek
Autokamera je vybavena praktickou výzvou k odpočinku, která se na displeji aktivuje po dvou hodinách nepřetržitého řízení. Po zobrazení je třeba ji vypnout buď ručně nebo zastavit. Po opětovném nastartování vozidla je výzva na odpočinek vynulována. (Je třeba odpojit napojení kamery). Xi Mirror Dash Kamera disponuje integrovaným připojením Wi-fi, zásluhou čehož dokáže přehrávat v reálném čase pomocí telefonu. Je však potřeba stáhnout aplikaci Yi Smart Dash Camera.

Obsah balení: přední kamera, zadní kamera, připoj.kabel, nabíječka

Úhlopříčka: 4,3 "
iWi-Fi: Ano
iGPS: Ne
Dotyková obrazovka: Ano
iMax.rozliš.videa: 1980x1080
Rozlišení: 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery: 138

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.