Wheelman (PS3) použité

Wheelman (PS3) použité
Second-hand
Your price incl. VAT9,75 EUR
Your price excl. VAT9,75 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:500 points
This product can be obtained as:25 000 points
Availability:
In Stock Qty 1
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
Monday 25.3
Code032341
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Specifications
Game GenreShooters
LanguageEnglish version (dubbing), English cover and manual
Features of Game1 player only offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
Age Rating16+
Description
Velkolepý zážitek v hollywoodském stylu – to je Wheelman. Napínavý příběh vám nedopřeje oddychu – čeká vás adrenalinová jízda, jakou jste ještě nezažili. Vin Diesel zde představuje tajného agenta a skvělého řidiče, který musí proniknout do barcelonského podsvětí a získat informace o jisté loupeži. Vydává se za nájemného řidiče, brzy se ale ocitne přímo uprostřed korupce a chaosu. Musí být vždy o krok před místními ochránci zákona i před nepřátelskými gangy.

Vlastnosti produktu
» Superhvězda akčních filmů Vin Diesel a jeho Tigon Studios opět stírají hranici mezi zábavními médii, tentokrát ve spolupráci s Midway. Design a produkce hry Wheelman zaručuje nepřekonatelný herní zážitek. Hlavní postava Milo Burik má Dieselovu podobu i hlas.

» Wheelman přináší sugestivní svět kvílejících pneumatik a spáleného asfaltu – čeká vás ostrá jízda ulicemi Barcelony. Automobilové honičky se inspirují nejslavnějšími hollywoodskými akčními filmy, takže kromě poutavého příběhu je tato hra i potěchou pro oko.

» Smrti se často můžete vyhnout jen velmi riskantními manévry, které zvládne jen opravdový machr. Provádějte otočky o 360 stupňů a přitom palte po nepřátelích. Jízda po střechách jiných jedoucích aut přináší zážitek, na jaký jen tak nezapomenete.

» Setřásejte své pronásledovatele, za řevu motorů provádějte ničivé manévry, nebo se chopte pušky, s ničím se nepárejte a střílejte rovnou skrz přední sklo.

» Usedněte za volant kamionu a postarejte se, aby na vás město nezapomnělo. Ujíždějte úzkými uličkami v sedle zvláštního motocyklu. Ujměte se řízení exkluzivních licencovaných vozů a předveďte svůj styl.

» I ten nejlepší řidič občas potřebuje vystoupit. Proto občas vyrazíte do barcelonských ulic i pěšky, ale pozor – nezapomeňte si vzít pistoli.

» Děj se odehrává v exotickém prostředí Barcelony. Toto klasicky evropské město je hustě obydleno, takže na ulicích panuje čilý ruch. Chodci na vaše chování reagují inteligentně a vy se můžete projíždět v realistických ulicích se spoustou objektů, které lze ničit.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.