The Grinch: Christmas Adventures (PS5)

Obrázek
43,38 EUR 35,85 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 104 points
This product can be obtained as:105 200 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 16.7
Code277306EAN5061005350854ProducerPS5 gamesWarranty24 months
Related
Specifications
Game GenreArcade platformers
Audio LanguageEnglish
Text LanguageEN
Cover LanguageEnglish
Image and SoundDolby Digital 5.1, UHD Bluray (4K)
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating3+
Description

Hráči se v roli Grinche musí vydat na výpravu za zkažením Vánoc rodině Kdovíků, která je inspirovaná originálními ilustracemi Dr. Seusse. V doprovodu svého věrného psa Maxe, který vám pomůže splnit podlou misi a ukrást všechny dárky, se hráči setkají s duchem Vánoc, od radostného zpěvu až po třpytící se pohádková světýlka, při své cestě napříč kultovním městem Who-ville.

Splňte hádanky a odemkněte si speciální schopnosti a pomůcky, mezi něž patří sněhové koule, které zmrazí tvory v cestě, včetně převleku Santy pro nenápadné plížení, lasa z cukrové třtiny a skákacího jetpacku. Zrychlete své ďábelské kousky tím, že budete projíždět části Who-ville na saních nebo snowboardu. V průběhu příběhu hráči objeví ducha Vánoc a pomohou Grinchovi zvětšit srdce o tři velikosti.

Grinch má za sebou více než 65 let historie; kniha poprvé vyšla v roce 1957, napsal ji a ilustroval Dr. Seuss a v průběhu desetiletí se vyvíjela a zůstala kultovní vánoční pohádkou. Díky knihám vznikl celý vesmír, který Grinchovi nabízí globální platformu prostřednictvím filmů, muzikálů, spolupráce s celebritami, módy a dalších. The Grinch: Christmas Adventures je moderní zpracování klasické vánoční pohádky. Hru lze hrát až ve dvou lidech v gaučové kooperaci a nabízí přístupnost pro nejmenší hráče od 5 let, aby se nová generace fanoušků seznámila s nápaditým rýmovaným světem Dr. Seusse.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings