Sony PlayStation 5 HD Camera (PS5)

Obrázek
News
Obrázek
Obrázek (1)
Your price incl. VAT46,44 EUR
Your price excl. VAT38,38 EUR
pcsBuy
For the purchase of this product can be obtained from:2 298 points
This product can be obtained as:114 900 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
tomorrow
Code196179
PNdamaged sales cover
ProducerSony
Warranty24 months
Get to this product for a special price
Description
Specifications
Cover LanguageEN
Type of accessories for consolesControllers: Gamepads, Joysticks
Description

Poškozený prodejní obal

Popis produktu:

Díky dvěma objektivům pro snímání 1080p a vestavěnému stojanu HD kamera hladce spolupracuje s PS5 ™, aby vás dostala do centra pozornosti. Pomocí tlačítka "create" u  bezdrátového ovladače DualSense ™ rychle vytvořte záznam nebo vysílejte živě hraní vašich her.


Zachyťte nepopsatelné okamžiky!

 

Zachycení v 1080p -zaznamenejte hraní v hladkém a ostrém rozlišení Full HD pomocí dvou širokoúhlých objektivů fotoaparátu, díky nimž si zaznamenáte své epické herní momenty. Pomocí tlačítka "create" u bezdrátového ovladače DualSense ™ rychle vytvořte záznam nebo streamujte živě.

 

Vestavěný stojan - nastavte si dokonalý záběr s vestavěným nastavitelným stojanem kamery HD. Jeho kompaktní design umožňuje bezpečné umístění nad nebo pod televizor - kde zároveň můžete doladit úhel tak, aby vyhovoval vašemu nastavení.

 

Nástroje na odstranění pozadí -využijte nástroje pro odstraňování pozadí  u konzole PlayStation®5, který váš stream doladí k dokonalosti. S kamerou se můžete během vysílání v režimu obraz v obraze zobrazit pro vaše diváky tak, že nebude vidět, co máte za sebou. Se schopností oříznout pozadí nebo ho zcela smazat pomocí green-screenu tato funkce posouvá živé vysílání na novou úroveň.