Socom 3: U.S. Navy SEALs (PS2) použité

Socom 3: U.S. Navy SEALs (PS2) použité
Second-hand
Your price incl. VAT4,66 EUR
Your price excl. VAT4,66 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:240 points
This product can be obtained as:12 000 points
Availability:
In Stock Qty 1
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
2-4 working days
With a delivery company:
Tuesday 27.8
Code015229
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Description
Další pokračování úspěšné vojenské taktické akce, jež přichází s celou řadu novinek většího i menšího významu. Hra vás zavede do zbrusu nových lokací, které jsou vytvořeny na základě skutečnosti, budete mít šanci se tak podívat do Maroka, Bangladéše a k našim severním sousedům do Polska.

Veškeré lokace jsou při tom několikanásobně větší a rozlehlejší než v obou předchozích dílech, což je zásluha nově vyvinuté a použité stream technologie, která další části úrovně nahrává postupně na pozadí přímo během hraní, aniž byste to zaznamenali. Díky rozlehlosti úrovní však tvůrci museli opustit starý systém ukládání pozice mezi misemi. Nyní hra nabízí systém checkpointů roztroušených přímo v misi, díky nimž je možné pokračovat bez nutnosti opakování neúměrně dlouhých úseků hry.

Novinkou oproti minulosti je fakt, že vojáci nyní umí plavat a k dispozici je i spousta ovladatelných dopravních a bojových prostředků včetně takových jako je Humvee, tank T72, různé lodě a útočné čluny a další. Vylepšení se dočkala i AI nepřátel a hlavně spolubojovníků, s nimiž jste v jednom týmu a kterým velíte. Nyní je možné prostřednictvím jednoduchého menu zadávat příkazy k přesunu na specifické místo, příkazy k utvoření formace atd. Vylepšená AI se projevuje i ve vylepšené podpoře od spolubojovníků přímo v boji, což umožňuje lepší koordinaci při plnění cílů mise.

Za zmínku stojí i fakt, že mise je nyní možné plnit několika různými způsoby a ne pouze jedním dopředu daným. Naprostou novinkou je systém umožňující úpravu jakékoli z celkového počtu 31 základních modelů zbraní. Vedle 31 zbraní je k dispozici 21 jakýchsi nástaveb, které může hráč libovolně montovat na jakoukoli zbraň a vytvářet tím unikátní kombinace zbraní přesně dle svých potřeb.

- 12 singleplayerových misí ve třech zcela nových prostředích.
- 31 zbraní s možností až 950ti různých úprav.
- Pozemní i vodní bojové prostředky.
- Multiplayer i online podpora až 32 hráčů.
- Kompatibilita s PSP titulem SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.