Samsung HW-N550

Samsung HW-N550
News
Samsung HW-N550
Samsung HW-N550
Your price incl. VAT245,9 EUR
Your price excl. VAT203,3 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:12 580 points
This product can be obtained as:629 000 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
tomorrow
Code114245
ProducerSamsung
Warranty24 months
VideoDescription
Specifications
LanguageEnglish cover and manual
Type of accessories for consolesSpeakers
Type of speakers, headsets and microphonesWireless speakers, Speakers 2.1
Description

Soundbar Samsung HW-N550 patří do vyšší cenové kategorie 3.1 kanálových zařízení. Nabízí velmi dobré podání zvuku včetně vynikající reprodukce dialogů.

Samozřejmostí je možnost bezdrátového připojení pomocí Bluetooth, HDMI konektor nebo optický a sluchátkový vstup. Ovládat jej navíc můžete také pomocí smartphonu nebo tabletu.

Majitelé konzolí uvítají HDMI vstup a výstup - jednoduše tak propojíte konzoli se soundbarem přes HDMI kabel a potom dalším HDMI kabelem propojíte soundbar s vaší TV či monitorem.  

Díky tomuto propojení si uchováte nejvyšší možnou kvalitu zvuku Dolby. Zejména pokud máte PlayStation 4 Slim, která nemá optický vstup.

Výhodou je skutečnost, že subwoofer je s hlavní jednotkou spárován pomocí technologie Bluetooth, díky čemuž můžete subwoofer umístit v podstatě kamkoli.

U soundbaru HW-N550 je na první pohled znát, že jde o dražší zařízení. Přestože je tato zvuková lišta designově jednoduchá, potěší některé detaily (zejména zkosené hrany a mírně vykrojená spodní část hlavní jednotky). Nenucená elegance v černé barvě tak naprosto dokonale zapadne do každého interiéru. Počítat však musíte s nadstandardní délkou hlavního panelu, kteří měří přes 1 m (přesně 106 cm).

Model HW-N550 disponuje několika funkcemi, díky nimž si můžete vychutnat ještě vyšší kvalitu zvuku. Mezi základní patří funkce Surround Sound Expansion, jež se stará o dokonalejší iluzi prostorového zvuku. Funkce DRC (dynamická regulace hlasitosti neboli noční režim) naopak tlumí příliš hlasité pasáže a zesiluje zvuky tiché. Je-li však tato funkce zapnutá, může docházet ke zkreslení audio stopy.

Ve výbavě tohoto přístroje však nechybí ani praktická funkce Auto Power Link, díky níž dojde k automatickému zapnutí soundbaru zároveň při zapnutí televizoru. Podobně funguje i Bluetooth Power, díky němuž lze nastavit automatické zapnutí přístroje, dojde-li k zapnutí přes Bluetooth již dříve připojeného zařízení (např. smartphonu)

dekodéry: Dolby Digital, Dolby Digital Surround;
podporované audioformáty pro přímé přehrávání hudby z USB flashky : AAC, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV.
Rozhraní: HDMI in, HDMI out, USB in, 3,5 mm jack audio line-in, digitální audio input, optika

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 9.900
Výška (cm): 38.45
Šířka (cm): 21.50
Hloubka (cm): 30.40

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.