Puzzle Kingdoms (PC)

Puzzle Kingdoms (PC)
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code028160
PNVAT margin scheme
Warranty24 months
VideoDescription
Specifications
Description
Už znáte Puzzle Quest, kolikrát jste ho hráli. Po nocích probdělých se sami proklínali, proč jen jste neposlechli svých vlastních dobrých rad: jen ještě jednu bitvu, a pak už půjdu spát. Pak s Galactrixem do vesmíru, skrz hvězdné brány, černou díru, jste cestovali, těžili a bojovali, kameny spojovali. A nyní: vlajte prapory a fanfáry ať znějí. Vrací se hra, co máte nejraději, tentokrát s draky, skřety, elfy, rytíři,
a proto pozor, hráči, myši namířit. Každý boj hraje se na stejné desce, ať už se člověku chce nebo nechce, kostičky srovnané do řádků sedmi a sloupců šesti.


Cílem je posunout sloupec či řádku, aby se z křiklavě pestrého zmatku skupina tří stejných zjevila (a máš-li obzvlášť štěstí, spojíš tak najednou i čtyři nebo pět a můžeš řetězem reakce vytvářet). Získané body pak poslouží k boji (čím větší jednotka, tím více stojí), nebo se promění v kouzelnou energii. Komu se podaří soupeři pobít armádu, jistě se nebude zlobit, za výhru. Zlato a XP odmění ji. Systém je vymyšlen navýsost chytře a hlavně v začátku zrak snadno vytře, jenomže zůstává celou hru stejný. A ani hlavolam, který se tu a tam pokusí zpestřit a osladit hraní nového nemá nic, jen času vezme víc a trochu zpomalí spád putování.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.