Overlord: Raising Hell (PS3) použité

Použité zboží, anglický obal a manuál i hra
Obrázek (25001)
Used
11,96 EUR 11,96 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:580 points
This product can be obtained as:29 000 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 31.1
Code041730PNZvláštní režim DPHProducerPS3 gamesWarranty12 months
Specifications
Text LanguageEN
Cover LanguageEN
Audio LanguageEN
Game GenreAdventures, Fighting games
Features of Game1-2 players offline, 1-2 players online
Image and SoundDolby Digital 5.1
Age Rating16+
Description

Objevte, jak jste podplatitelní ve hře Overlord, zvrácené fantasy akční adventuře, kde můžete být zlí (nebo opravdu zlí). Ve vážně pokřiveném fantasy světě hry se hráči stanou Overlordem a z první ruky zažijí, jak absolutní moc absolutně korumpuje.

Mohl byste být obyčejným zaběhnutým Overlordem. Avšak s neuvěřitelnou silou, kterou máte k dispozici, a týmem zlomyslně smýšlejících zlomyslných tvorů, Minionů, po ruce, aby splnili vaše příkazy, jak odolat pokušení být úžasně despotický?!


Ponořte se hlouběji do pokrouceného světa Overlorda, protože obsah rozšíření pro jednoho hráče otevírá řadu nových pekelných úrovní, z nichž každá je nadpřirozenou propastí pro pět království hry: Mellow Hills, Evernight, Heaven's Peak, Golden Halls a Ruborian Desert. Přístup do každé propasti je přes portál, který se otevře, jakmile bylo království úspěšně dobyto a předchozí vládce vyhnán do osobního pekla uvnitř. Nejsou to však jen padlí hrdinové, kteří byli staženi do propasti: Nově loajální rolníci Overlorda byli také staženi do pekla.


S nemrtvými obyvateli každé propasti, kteří útočí a ohrožují vládu Overlorda nad zemí, existuje jen jedna věc: sestavte svou armádu přisluhovačů, sestupte do každé propasti a vydejte se na novou vlnu tyranie, abyste vrátili nevolníky do jejich domovů. vlasti, porazit padlé hrdiny jednou provždy a získat trůn v podsvětí každého království.

Přijďte a vyzkoušejte, pokud je váš Overlord dost tvrdý. Zcela nová plundrovací zábava se sedmi dalšími online mapami pro více hráčů, včetně kompetitivní mapy ‚Capture the Maiden‘ a ‚Protect Your Power‘, kde hráči musí bránit věž Vládce proti vlnám nepřátelského útoku.


MYSLETE ZLO, PLEĎTE ZLO, OVLÁDEJTE VŠE! Pusťte se do akce a staňte se Overlordem, všemocným temným pánem s hordou přisluhovačů, kterým budete velet, a zemí, kterou budete dobýt.


OVLÁDEJTE HORDU MINIONŮ Slovanští a loajální ti, kteří pro vás rozbijí, zničí, zabijí a ukradnou cokoli. Vaše slovo je zákon.


STAŇTE SE OVERLORDEM Chcete strach, respekt, zlato a moc? Staňte se nejmocnější bytostí na světě všemi nezbytnými prostředky.


DOBYJTE TWISTED FANTASY SVĚT Ukažte Sedmi hrdinům, démonickým Půlcům a Vzteklým jednorožcům, kdo je šéf.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings