Oculus Rift + Xbox One Wireless Controller (PC)

Obrázek (1)
Recommended
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code162083
Warranty24 months
Customers buy this item
ESD DiRT Rally
Elektronic Distribution
2,02 EUR1,67 EUR excl. VAT
VideoDescription
Specifications
Description
Nejlevnější balení Oculus Rift na trhu vhodné pro příznivce závodů a příběhových her.

Toto balení obsahuje:
1x  Oculus Rift a sluchátka s veškerou kabeláží ( vyžaduje 1x HDMI, 1x USB)
1x sensor Rift (vyžaduje 1x USB 3.0)
1x Xbox One Wireless Controller s bezdrátovým adaptérem do PC. (vyžaduje 1x USB)

Tento set je díky ovladači Xbox One Wireless Controller (lze jej použít i samostatně na ne-VR hry) zaměřen zejména pro příznivce "chodiček" a závodů. Samozřejmě je možné použít i vlastní volant. 
Oculus Rift podporují nejlepší závody jako je Project Cars 2, Dirt Rally a Assetto Corsa.  Dále si VR můžete užít v leteckých simulátorech jako je X-Plane, FSX / Prepar3D a DCS World.

Možností užití jsou nekonečná - od podmořské akce Subnautica až po české pecky Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator.

Balení neobsahuje Touch ovladače - ty jsou určeny spíše pro střílečky. Je možné je samostatně dokoupit, nicméně tento bundle je zaměřen právě spíše na jiný typ her a pro zákazníky které chtějí levnější variantu.

Ponořte se do světa Virtuální Reality
Rift vám nabídne neopakovatelné zážitky i prostředí. Budete mít pocit, jako byste byli přímo u toho – ať už vkročíte do své oblíbené hry, díváte se na strhující film ve VR nebo jen trávíte ve virtuální realitě čas s přáteli.

Oculus Rift přenese vaší hlavu do virtuální reality, pohybem hlavy se budete moci volně rozhlížet - nic vám nebude bránit v absolutní svobodě.

Kouzelný pocit, že jste přímo tam
Spojením pokročilé technologie zobrazení Riftu s přesným systémem sledování pohybu těla s nízkou latencí vzniká dojem reálnosti – pocit, jako byste byli přímo tam. Kouzelný pocit, že jste přímo tam, všechno od základu změní. Něco tak strhujícího jste ještě nezažili

Speciální headset pro zobrazení virtuální reality s jednoduchým používáním od společnosti Oculus. Unikátní headset vás vtáhne do nového světa, jenž vás doslova obklopí a pohltí.

SNADNÉ POUŽITÍ
Použití headsetu je velmi jednoduché a nevyžaduje složité nastavování. Oculus Rift využívá dvojici OLED displejů s celkovým rozlišením 2160x1200 pixelů při frekvenci 90 Hz. Součástí headsetu jsou také nastavitelná sluchátka, které vám zajistí ten nejlepší poslech. Stačí jen nasadit headset na hlavu a užívat si perfektní efekty virtuálního světa.

DESIGN HEADSETU
Design headsetu je pečlivě propracovaný do nejmenších detailů pro vaše pohodlí a špičkový zážitek. Kostra brýlí z umělohmotné konstrukce slouží k dokonalému přilnutí k hlavě a k uchycení veškerých komponent. Pro perfektní usazení můžete vše snadno doladit pomocí pásků, které lze snadno utáhnout. Kolem oblasti očí mají brýle příjemnou a prodyšnou látku.

JAK TO FUNGUJE
Headset je snímán externím senzorem, pomocí systému využívajícího infračervených LED. To umožňuje přesné zaměření polohy brýlí v rozsahu 360°, a to jak jejich pozice, tak směru pohledu.

Doporučené nároky na PC pro brýle Oculus Rift:
Grafická karta
NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon RX 480 nebo lepší

Alternativní grafická karta
NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 nebo lepší

Procesor
Ekvivalentní procesoru Intel i5-4590 nebo lepší

Paměť
8 GB paměti RAM nebo více

Video výstup
Video výstup kompatibilní se specifikací HDMI 1.3

USB porty
1 port USB 3.0 a 1 port USB 2.0 - doporučujeme otestovat zda vaše PC obsahuje podporované USB porty. V opačném případě je potřeba dokoupit interní kartu na rozšíření o doporučené USB3 porty.  Test zde https://ocul.us/compat-tool

Operační systém
64bitový systém Windows 7 SP1 nebo novější

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.