NHL 09 (X360) použité

NHL 09 (X360) použité
Second-hand
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code020851
PNVAT margin scheme
Warranty6 months
VideoDescription
Specifications
Description
EA SPORTS™ vás u NHL®09 vítá v budoucnosti sportovních her. EA SPORTS pokračuje v rozvoji série NHL v oblasti rozšíření inovativního ovládání, detailní propracovanosti a přístupnosti, přičemž vychází z předchozí NHL 08, která získala celkem 7 ocenění Sportovní hra roku.

NHL 09 přináší do hokejových arén mód Be A Pro, v němž hráči mohou vstoupit na led s vlastní postavou a sledovat sami sebe dynamickým pohledem kamery. Dále budou v módu propracovávat z AHL do NHL a sbírat přitom hokejové karty. NHL 09 bude rovněž první skutečnou konzolovou hrou s masivním sportovním multiplayerem, v němž si sestavíte vlastní online tým, složený z vámi vytvořených hráčů a až pěti přátel v nové EA SPORTS Hockey League.

Systém Skill z předchozích dvou pokračování NHL se v NHL 09 dočkal dalších vylepšení, zejména s ohledem na preciznější ovládání puku při bránění. Díky tomu je možné ovládat hokejku v rozsahu 360°. Blokujte dráhy přihrávek, efektivněji vypichujte puky a vůbec poprvé nadzvedněte soupeři hokejku a zabraňte mu ve střele.

Vezmete-li osvědčený recept, přihodíte špetku inovace a navrch přidáte zbrusu nový herní mód, uvidíte, proč si každý hráč titulů EA SPORTS NHL 09 okamžitě zamiluje.

Hlavní rysy:

- Obranný Skill Stick — Skill Stick v NHL 08 znamenal opravdu nebezpečnou zbraň a letos je tu způsob, jak ji eliminovat. Ovládáním hokejky v rozsahu 360° blokujte dráhy přihrávek nebo překazte soupeři střelu z první nadzdvihnutím jeho hokejky těsně před tím, než k němu docestuje puk.
- Be A Pro — NHL 09 vás v dynamickém pohledu kamery z perspektivy 3. osoby postaví na led v roli jednoho z hráčů týmu. Náš Monitor výkonnosti bude hodnotit vašeho hráče ve více než 60 kategoriích tak, abyste věděli, které prvky jeho hry potřebujete vylepšit.
- V Be A Pro začnete svou kariéru v AHL a vaším úkolem bude vypracovat se mezi ty nejlepší v NHL. Na vlastní hokejové kartě budete moci sledovat svůj vývoj od nováčkovských začátků až po případný konec kariéry s pověstí hokejové legendy.
- EA SPORTS Hockey League — Naskočte do EA SPORTS Hockey League a staňte se součástí první sportovní konzolové MMO. Vydejte se svými vytvořenými hráči online a společně s kamarády nebo hráči, které našli vaši skauti, vstupte do týmu. K dispozici je online týmový hra 6 na 6 *, možnost vylepšovat vaše hráče a na konci sezóny na vás čekají ceny – můžete se tak stát prvním velkým jménem videoherního hokejového světa.
- Ovládání a la NHL 94 — Srazit, přihrát, vystřelit, gól! Jednoduché ovládání dvěma tlačítky z NHL 94 je zpět. I naprostí začátečníci se tak mohou směle postavit těm nejlepším z nejlepších.
- Interaktivní instruktážní systém — Ideální pomůcka pro nové majitele této hry a obecně všech sportovních titulů. Tento zbrusu nový systém je naučí jak střílet, bruslit a dávat góly blafákem dříve, než vůbec vstoupí na led. Kromě se budou přímo ve hře objevovat nápovědy.
- Vlastní schémata útočných akcí — Led je vaše plátno a je na vás, abyste na něj namalovali vítězné strategie pro online i offline zápasy. Vymyslete si útočné výpady z vlastního obranného pásma, nebo začněte za svou brankou a řekněte hráči na křídle, aby dojížděl puky, nahozené obráncem.
- Tvrdá hra tělem a bitky — Zcela nový engine osobních soubojů a bitek, pracující se skutečnými fyzikálními údaji, produkuje více než 300 nových animací a zvyšuje intenzitu hry. Sledujte, jak hráči dávají před sebe ruce, aby zmírnili svůj dopad na led, nebo spadnou na záda, když je v otevřeném prostoru zaskočíte s hlavou skloněnou dolů. V bitkách udělejte kolem soupeře kolečko, popadněte jej za dres a rozdejte si to s ním ve vašem minizápase.
- Jednoruční blafáky — NHL 09 přidává další zbraň do vašeho ofenzivního arzenálu – jednoruční blafák. Při bruslení v samostatném úniku si puk postrčte jednou rukou a neomylně jej ukliďte za záda bezmocného gólmana.
- Mediální centrum — Nahrajte své nejlepší momenty na EA SPORTS World a pořiďte si screenshoty na svou hokejovou kartu. Upravte si herní zážitek podle svého vlastní hudbou pro každou arénu při představování týmů, po gólech apod.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.