Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth - Starter Kit

Obrázek
Advance booking
19,87 EUR 16,42 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:934 points
This product can be obtained as:46 700 points
Wednesday 28.6
Personally Most:Wednesday 28.6With a delivery company:Wednesday 28.6
Code256517PN96846ProducerWizards of the CoastWarranty24 months
Specifications
Type of Card GamesLimited Editions, Precombined Decks
Description

Zažijte epický příběh Pána prstenů tak, jak jste ho nikdy předtím neviděli!

Připravte se na své první hry se dvěma balíčky s tématem Pána prstenů. Každý balíček obsahuje 1 kartu Mythic Rare s lesklou tradiční folií a 4 vzácné karty, plus kódy pro odemknutí obou online v Magic: The Gathering Arena. Interaktivní online výukový program vás provede všemi základy a poté budete moci velet silám Středozemě!

Startovací sada Pán prstenů: Tales of Middle-earth obsahuje 2 balíčky připravené ke hře o 60 kartách (včetně zemí), 4 oboustranné žetony (2 s každým balíčkem), 2 balíčky balíčků, 1 návod. brožuru s průvodcem hraním, 2 oboustranné referenční karty (pokyn k otočení/útočení a blokování) a 2 karty s kódem pro dvě osoby k odemknutí obou balíčků a hraní online v Magic: The Gathering Arena, digitální platformě dostupné na počítači a na mobilu. aplikace.

Obsah:
Magie se setkává s Pánem prstenů – Zažijte oblíbený příběh Pána prstenů se strategickou hratelností Magic: The Gathering, postavte se protivníkům v napínavých magických bitvách.

Připojte se ke společenství – ponořte se do Středozemě s jedinečnými herními mechanismy a úžasným uměním, které vás vtáhnou do tohoto epického příběhu.

Naučte se hrát s přítelem – použijte přiložený návod Jak hrát a interaktivní online výukový program v Magic: The Gathering Arena, abyste se naučili, jak hrát Magic s kamarádem.

Hrajte osobně a online – kromě fyzických balíčků obsahuje tato sada kódy pro 2 osoby k odemknutí obou balíčků, aby mohli hrát navzájem online v MTG Areně, digitální platformě dostupné na počítači nebo mobilu.
Obsah — 2 balíčky 60 karet připravené ke hře (včetně 1 fóliové karty Mythic Rare a 4 vzácných karet), 1 průvodce výukou hry, 2 krabice pro uložení vašich balíčků a kódy pro odemknutí obou balíčků, abyste mohli hrát online MTG aréna

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings