Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth - Jumpstart Booster

Obrázek
Advance booking
6,77 EUR 5,59 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:318 points
This product can be obtained as:15 900 points
Wednesday 28.6
Personally Most:Wednesday 28.6With a delivery company:Wednesday 28.6
Code256522PN96839ProducerWizards of the CoastWarranty24 months
Specifications
Type of Card GamesBooster packs
Description

Každý booster má téma. Stačí vzít dva balíčky a zamíchat je dohromady a získat divoká komba a jedinečný herní zážitek, který je skvělý pro rychlou hru, pro dlouhodobé fanoušky, kteří chtějí skočit zpět, nebo pro zábavný způsob, jak se naučit hrát.

The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Jumpstart Boosters obsahuje 20 karet magie (včetně všech zemí, které potřebujete ke hře). V každém balíčku najdete 2 vzácné karty (1 vzácná karta určená pro boostery Jumpstart a 1 vzácná nebo mýtická vzácná z hlavní sady) a 2 karty země se zářivou tradiční folií.

Pokud chcete maximalizovat své mashupy, The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth Jumpstart Boosters lze kombinovat s balíčky z jakéhokoli jiného produktu Jumpstart.

Obsah:
Magic Meets The Lord of the Rings – Zažijte milovaný příběh Pána prstenů se strategickou hratelností Magic: The Gathering, postavte se proti soupeřům v napínavých magických bitvách.
Připojte se k The Fellowship – ponořte se do Středozemě s jedinečnými herními mechanismy a úžasným uměním, které vás vtáhnou do tohoto epického příběhu

Nejlepší boostery, do kterých můžete rovnou naskočit – skokové starty jsou rychlým a zábavným způsobem, jak skočit do hry; prostě popadněte kamaráda, otevřete každý 2 balíčky, zamíchejte je dohromady a hrajte.

5 motivů – každý balíček má 1 z 5 možných motivů a každý motiv je k dispozici ve 2 variantách; mix a zápas vyzkoušet různé kombinace

2 Rares + 2 Foil Lands v každém balíčku – Každý balíček obsahuje 1 tematickou Rare kartu navrženou speciálně pro Jumpstart Booster, 1 Rare nebo Mythic Rare z hlavní sady The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth a 2 Land karty s lesklou Tradiční ošetření fólií

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings