Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth - Bundle

Obrázek
Advance booking
62,94 EUR 52,01 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:2 958 points
This product can be obtained as:147 900 points
Wednesday 28.6
Personally Most:Wednesday 28.6With a delivery company:Wednesday 28.6
Code256510PN96843ProducerWizards of the CoastWarranty24 months
Specifications
Type of Card GamesLimited Editions, Booster packs
Description

Balíček The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth obsahuje 8 set boosterů sady The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth – nejlepší boostery, které lze otevřít jen pro zábavu – a další vychytávky na téma Pána prstenů se 4 Karty alternativního umění s tradiční fólií, 40 karet základní země (20 tradičních fólií a 20 nefóliových), 1 nadrozměrný spindown na počítadlo životů, 1 schránka na uložení karet a 2 referenční karty.

Každý Set Booster obsahuje 12 karet magie, 1 kartu umění a 1 token/reklamní kartu, kartu pomocníka nebo kartu ze seznamu (speciální karta z historie magie – nachází se ve 25 % balíčků), s kombinací 1 –4 karty rarity Vzácná nebo vyšší a 3–7 méně běžných, 3–7 běžných a 1 karet země. Tradiční foliová země nahrazuje základní zemi ve 20 % setových boosterů a fóliově ražená podpisová umělecká karta nahrazuje uměleckou kartu u 10 % set boosterů. Kartu Traditional Foil Borderless Mythic Rare lze nalézt v <1 % boosterů.

Obsah:
Magic Meets The Lord Of The Rings – Zažijte milovaný příběh Pána prstenů se strategickou hratelností Magic: The Gathering, postavte se proti soupeřům v napínavých magických bitvách.

Připojte se k The Fellowship – ponořte se do Středozemě s jedinečnými herními mechanismy a úžasným uměním, které vás vtáhnou do tohoto epického příběhu
Balíček plný karet a doplňků — Otevřete krabici plnou kouzelných karet s tématem Pána prstenů a doplňků, včetně speciálních karet alternativních umění.
Explore With Set Boosters – Set Boosters jsou speciálně navrženy pro zábavné otevírání balíčku, včetně alespoň 1 zářivé tradiční fólie a 1 umělecké karty v každém balíčku.

4 speciální karty alternativního umění – oslavte nádherné snímky Pána prstenů se čtyřmi dalšími kartami se speciálním alternativním uměním a lesklou tradiční fólií
Obsah — 8 The Lord of the Rings: Tales of Middle-earth MTG Set Boosters, 4 karty alternativního umění Traditional Foil, 40 karet Land (20 fóliových, 20 nefóliových), 1 počítadlo životů Spindown, 1 schránka na karty a 2 reference karty

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings