Magic: The Gathering - The Lord of the Rings: Tales of Middle-Earth - Bundle: Gift Edition

Obrázek
Advance booking
85,74 EUR 70,86 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:4 030 points
This product can be obtained as:201 500 points
Wednesday 28.6
Personally Most:Wednesday 28.6With a delivery company:Wednesday 28.6
Code256520PN96856ProducerWizards of the CoastWarranty24 months
Specifications
Type of Card GamesLimited Editions, Booster packs
Description

Jeden dárek vládne všem – tento dárkový balíček je dokonalým dárkem pro fanoušky magie i Pána prstenů, je plný kouzelných karet a doplňků s tématem Pána prstenů, včetně sběratelského boosteru plného speciálních, těžko proveditelných - najít karty.

Gift edice obsahuje navíc 1 sběratelský booster.

15karetní Collector Booster obsahující 5–7 karet rarity Rare nebo vyšší, celkem 8–10 karet s lesklou úpravou Traditional Foil a spoustu speciálních karet typu alt-art, alt-frame.

Obsah — 1 Collector Booster, 8 Set Booster, 4 Traditional Foil karty alternativního umění, 40 Land karet (20 fóliových, 20 nonfóliových), 1 exkluzivní počítadlo životů Spindown, 1 Foliová úložná krabička a 2 referenční karty


Magic Meets The Lord of the Rings
– Zažijte milovaný příběh Pána prstenů se strategickou hratelností Magic: The Gathering, postavte se proti soupeřům v napínavých magických bitvách.

Připojte se k The Fellowship
– ponořte se do Středozemě s jedinečnými herními mechanismy a úžasným uměním, které vás vtáhnou do tohoto epického příběhu

Balíček plný karet a doplňků
— Otevřete krabici plnou kouzelných karet s tématem Pána prstenů a doplňků, včetně speciálních karet alternativních umění.

Explore With Set Boosters
– Set Boosters jsou speciálně navrženy pro zábavné otevírání balíčku, včetně alespoň 1 zářivé tradiční fólie a 1 umělecké karty v každém balíčku.

Každý Set Booster obsahuje 12 karet magie, 1 kartu umění a 1 token/reklamní kartu, kartu pomocníka nebo kartu ze seznamu (speciální karta z historie magie – nachází se ve 25 % balíčků), s kombinací 1 –4 karty rarity Vzácná nebo vyšší a 3–7 méně běžných, 3–7 běžných a 1 karet země. Tradiční foliová země nahrazuje základní zemi ve 20 % setových boosterů a fóliově ražená podpisová umělecká karta nahrazuje uměleckou kartu u 10 % set boosterů. Kartu Traditional Foil Borderless Mythic Rare lze nalézt v <1 % boosterů.

VideoDescription

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings