inFAMOUS: Second Son (PS4)

inFAMOUS: Second Son (PS4)
Offer
Your price incl. VAT18,86 EUR
Your price excl. VAT15,59 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:958 points
This product can be obtained as:47 900 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
tomorrow
With a delivery company:
2-4 working days
Code052863
ProducerSony
Warranty24 months
VideoDescription
Specifications
Game GenreAction Adventures
LanguageEnglish version (dubbing), English version (text), English cover and manual, Czech cover and manual, French version (dubbing), French version (text), Dutch version (dubbing), Dutch version (text), German version (dubbing), German version (text), Polish version (dubbing), Polish version (text), Russian version (dubbing), Russian version (text), Spanish version (dubbing), Spanish version (text)
Features of Game1 player only offline
Image and SoundDolby Digital 5.1, DTS Digital Surround
VýrobceSony
Age Rating16+
Description
Pokračování hry InFamous Second Son pro Sony Playstation 4 herní konzole se odehrává sedm let po událostech z předchozí epizody s Colem McGrathem z inFamous 2. Situace se ovšem neuklidnila a vše je možná ještě horší.

Hrdinové se super-schopnostmi známí jako Conduits jsou označeni za bioteroristy a drženi organizací Department of Unified Protection v karanténě. Moc lidí o tom ale neví, neproběhl totiž žádný soud a vše je dá se říci drženo pod pokličkou. Jednoho dne ale dojde k havárii dopravního prostředku a Condits se podaří uniknout do města. Od té doby je Seattle monitorován výše zmíněnou speciální organizací. Ta rozhodne o zátarasech a celé město je v karanténě. Občané města to pochopitelně pociťují, na každém roku jsou bezpečností systémy (kamery, skenery, hlídky apod.), tak aby DUP bioteroristy chytla a opět uvěznila. Co nás ve hře Infamous Second Son na PS4 čeká?

Hráč se vžije do amerického mladíka jménem Delsin Rowe, který oproti jiným podobným výrostkům nijak nevystupuje z řady. Je mu 24 let a je naprosto přesvědčen o své výjimečnosti, že je předurčen ke slávě a velikosti. Jen se mu dosud ta velikost a sláva vyhýbala.