Garmin - Forerunner 735XT Blue

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Your price incl. VAT231,7 EUR
Your price excl. VAT191,5 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:11 980 points
This product can be obtained as:599 000 points
Availability:
In Stock Qty 3
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
Monday 6.4
Code162884
PN010-01614-07
ProducerGarmin
Warranty24 months
FREE to this product
VideoDescription
Description

Pokud to se sportem myslíte vážně, neobejdete se bez kvalitních hodinek, které vám pomohou sledovat a zaznamenávat vaše výkony. Model Forerunner 735 XT byl navržen pro triatlon a další vytrvalostní sporty, ale vzhledem ke kompaktnímu voděodolnému provedení a široké nabídce funkcí se hodí pro většinu sportovních aktivit.

Díky malé hmotnosti hodinky téměř neucítíte na ruce, přesto zvládnou spolehlivě zaznamenávat běh, jízdu na kole, plavání i další aktivity. Naměřené hodnoty potom mohou spojit do multisportovních aktivit jako triatlon. Kromě celé řady jiných senzorů jsou osazeny GPS a snímačem srdečního tepu. Všechna data lze živě sledovat na barevném displeji, stejně jako na svém smartphonu. Vzhled i funkce hodinek lze přizpůsobit pomocí stažitelných ciferníků a widgetů.

Od běhu…
Nejde o pouhý krokoměr, ale o vašeho osobního trenéra, který zvládne podrobně vyhodnotit vaši běžeckou aktivitu včetně měření doby kontaktu nohy se zemí, výšku odrazu, délku kroku, měření podílu levé/pravé nohy na běžeckém výkonu či výpočet doporučené doby odpočinku.

Od běhu…
…až po plavání
Při jízdě na kole oceníte možnost připojení různých cyklistických snímačů. Režim plavání zase automaticky rozezná plavecký styl, změří tempo, počet bazénů, uplavanou vzdálenost a další data. K dispozici jsou ovšem také profily pro další sporty jako veslování, běžecké lyžování, turistiku nebo trénink v posilovně.

Do náročných podmínek
Na rozdíl od jiných triatlonových hodinek se Forerunner 735 XT vyznačují velmi malým a lehkým tělem, takže jsou ideální také pro sportovce i sportovkyně s menším zápěstím. Přesto byly hodinky navrženy tak, aby zvládly i náročné podmínky. Díky voděodolnosti 5 ATM se s nimi můžete bez obav ponořit do vody.

Do náročných podmínek 
Více senzorů, více informací
Hodinky jsou vybaveny GPS, takže zaznamenávají přesnou trasu a zvládnou vypočítat výškový profil. Optický snímač srdečního tepu je používán nejen při sportu, ale během celého dne. Hodinky nemusíte sundavat ani v noci, kdy zaznamenávají délku a kvalitu vašeho spánku. Všechny informace si potom zobrazíte na barevném displeji.

Kamarádí se smartphonem
Všechna zjištěná data jsou odesílána do aplikace Garmin Connect, která je dostupná online. Jedná se o sportovní deník s širokou nabídkou nástrojů a statistik. Po spárování se smartphonem vás hodinky mohou upozorňovat na příchozí hovory a zprávy. Přizpůsobení umožňují ciferníky a widgety, které se můžete stáhnout podle libosti.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.