Garmin Fenix 5 Sapphire - black

Obrázek
News
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
318,7 EUR 263,4 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:14 980 points
This product can be obtained as:749 000 points
In Stock
Personally Most:tomorrowWith a delivery company:2-4 working days
Code257622PNServisem opravený kus, 12 měsíců zárukaProducerGarminWarranty24 months
You will receive a gift for this product
Specifications
ColorČerná
Text LanguageEN, česky, FI, FR, IT, HU, DE, NL, NO, PL, RU, ES, TR
Description

Servisem opravený kus, 12 měsíců záruka. Jeví známky používání.

Chytré hodinky Fenix 5 od zkušeného výrobce navigačních systémů Garmin potěší všechny uživatele s vysokými nároky na eleganci, povedený design a vysokou funkčnost. Jedná se o opravdu komplexní zařízení, které vám kromě funkce klasických hodinek toho nabídne opravdu hodně. Již na první pohled vás okouzlí povedený 1,2palcový CHROMA displej s celkovým rozlišením 240×240 px. Ten vás kromě aktuálního času bude informovat o vašich fyzických výkonech, ať budete sportovat nebo třeba odpočívat.

Nabité funkcemi
Po úplném nabití vydrží baterie přístroje až 14 dnů v závislosti na nastavení. Model disponuje skvělou výbavou v čele s optickým snímačem srdečního tepu, elektronickým kompasem, barometrickým výškoměrem a akcelerometrem, díky kterým si můžete dopřát kompletní informace o vašem pohybu a výkonech. Pro určování polohy využívá tento model jak GPS, tak GLONASS. Hodinky můžete jednoduše pomocí Bluetooth připojit ke svému telefonu a tím výrazně rozšířit možnosti tohoto skvělého přístroje. Samozřejmostí je vodotěsnost až do tlaku 10 atmosfér.

Ideální společník na běh
Pokud pravidelně běháte, jistě se tento přístroj stane vaším každodenním společníkem. Nabídne totiž precizní analýzu výkonu a všech dat, která jsou s fyzickou aktivitou spojeny. Můžete se tak soustředit na slabá místa a své výkony díky těmto hodinkám vylepšit.

U běhu to nekončí
Bylo by velkou chybou myslet si, že možnosti těchto hodinek končí u běhu. Využijí je plavci, veslaři, lyžaři nebo hráči golfu. Ke každé z těchto aktivit vám hodinky poskytnou unikátní sběr dat. Spočítá jak počet odplavaných koleček a záběrů při veslování, tak i počet odpálených míčků na golfovém hřišti.

Zlepšujte se
Tyto hodinky měří vaší aktivitu a sbírají údaje o pohybu dlouhodobě, a tak vám budou radit při vašem progresu stejně jako skutečný trenér. Upozorní vás, když nebudete do tréninku dávat všechny svoje síly stejně jako vám dají najevo, že se velmi přetěžujete. Váš výkon tak bude optimalizován pro ten nejlepší možný sportovní vývoj.

 

VideoDescriptionDownload

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings