Fujifilm FinePix XP140 - sky blue

Obrázek
Your price incl. VAT168,6 EUR
Your price excl. VAT139,3 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:8 380 points
This product can be obtained as:419 000 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
tomorrow
With a delivery company:
2-4 working days
Code156395
ProducerFujiFilm
Warranty24 months
VideoDescriptionInstructions
Specifications
ColorModrá
Text LanguageEN, CZ/SK
Cover LanguageEN
Description

Odolá i nástrahám počasí
Digitální kompakt Fujifilm FinePix XP140 se může pochlubit odolnou konstrukci, zajímavým designem a kompaktními rozměry, díky čemuž ho budete nosit vždy a všude s sebou. Můžete fotit bez obav v interiéru i exteriéru, je mimořádně odolný vůči prachu - certifikace IP6X, nelekne se ani vody-certifikace IPX8 (vodotěsnost do hloubky 25 metrů) a ani mrazu (mrazuvzdornost do -10 ° C). Díky vojenské certifikaci MIL-STD-810F-516.5 odolá lépe i pádem z výšky až 1,8 metru.

Až 5-násobné přiblížení
Výbava fotoaparátu zahrnuje kvalitní komponenty. Jedním z nich je širokoúhlý objektiv Fujinon 28-140mm s pětinásobným optickým zoomem pro přiblížení snímaných objektů. Navíc oceníte i inteligentní desetinásobný digitální zoom. Dalším komponentem je podsvícený 16,4 Mpx senzor CMOS, se kterým zhotovíte krásné snímky i při zhoršených podmínkách. Pro dokonale ostré fotografie je vybaven optickým stabilizátorem obrazu CMOS eliminujícím jemné chvění.

Rychlé připojení
Podělte se o vaše zážitky a ukažte jejich vašim přátelům. Sdílení fotografií je rychlé a velmi pohodlné díky bezdrátové technologii Bluetooth 4.1. Aktivujte si Bluetooth v telefonu nebo tabletu a zobrazte snímky na větším displeji. Případně víte poslat fotografie z fotoaparátu přímo do tiskárny Fujifilm Instax SHARE. Energii fotoaparátu dodává Li-ion baterie NP-45S, se kterou zhotovíte 240 snímků.

Praktické režimy
Fotoaparát vám nabízí několik praktických režimů nápomocných při fotografování. S režimem SMILE bude zachycen každý úsměv. Režim Double Exposure vám zase umožní spojit dvě expozice do jednoho záběru. Při focení akrobatických kousků oceníte režim sériového snímání, který dokáže za sekundu zhotovit až 15 snímků. Skvělou funkcí je také Advanced SR (Scene Regonition) Auto Mode, která nastaví expozici podle rozpoznané scény. Při natáčení použijte funkci Movie a natočte vlastní 4K video.

Product manual for download