FIFA 09 (PSP) použité

Obrázek (13313)
Second-hand
Your price incl. VAT3,44 EUR
Your price excl. VAT3,44 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:180 points
This product can be obtained as:9 000 points
Availability:
In Stock > Qty 5
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
tomorrow
Code063017
PNVAT margin scheme
ProducerElectronic Arts
Warranty12 months
VideoDescription
Description
Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PlayStation®2, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem.

S 500 novými animacemi a systémem krytí míče – které představují největší inovaci hry za poslední 4 roky – přinese FIFA 09 citlivější, inteligentnější a realističtější fyzickou akci.

Nový systém kolizí s rozsahem 360 stupňů, umožní hráčům chovat se podle svých fyzických parametrů. Hráčova rychlost, směr a síla určí vše od tvrdosti střetu až po to, kdo získá míč. Kontakt mezi hráči probíhá i v oblasti ramen, rukou a nohou. Silnější hráči mohou snáze odstavit ty slabší, nebo použít k dominanci v osobním souboji tělo a ruce.

Síla hráčů a dynamika pohybu rovněž určují výsledek osobních soubojů prostřednictvím nového systému krytí míče, přičemž vznikají desítky nových herních situací. Hráči si nyní mohou krýt míč tělem odstrkování obránců ve snaze udělat si prostor, ovšem stejně jako ve skutečné kopané přitom riskují, že se dopustí faulu. Vylepšené možnosti krytí míče a tím pádem zpomalení tempa hry, přinášejí další prvek zápasové strategie.

Změny v animačním systému zvýhodňují v situacích 1 na 1 mezi útočníky a obránci obratnější hráče. Vyladěné atributy zrychlení dovolují lépe akcelerovat v prvních několika krocích a získat tak výhodu při sprintech. Kromě toho čtyři nové triky – otočka s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečky patami a překulení míče – kterých je už celkově 32, rozšiřují váš arzenál na úroveň samotného Ronaldinha.

V populárním módu Be A Pro FIFA 09 musíte od prvního momentu na hřišti myslet a reagovat jako skutečný fotbalista. Mód nyní trvá několik sezón a přibyla i jedinečná kamera Be A, která sleduje vašeho hráče a zprostředkovává napětí a vzrušení při postupu na branku. V Be A Pro: Sezóna si vyberete, nebo vytvoříte profesionálního hráče a poté budete rozvíjet jeho schopnosti na jediné pozici s cílem udělat z něj národní legendu. Za svůj oblíbený klub můžete hrát až se třemi přáteli najednou, přičemž všichni mohou ovládat pevně určené hráče. Zlepšujte hráčovy parametry plnění osobních úkolů a v utkáních proti kamarádům z něj udělejte slavnou hvězdu.

S novým ovládáním Smart Play si užijete špičkovou fotbalovou akci, odpovídající vašim dovednostem. Vášniví fotbaloví fandové, kteří jsou zároveň herními nováčky, mohou hrát stejně jako profesionálové, protože pomocí dvou tlačítek ovládají jen střelbu a přihrávky. Veškeré prvky ovládání si osvojí v průběhu času. S novým ovládáním Smart Play a asistencí umělé inteligence si hráči najdou své tempo, přičemž ti zkušenější se nemusejí obávat o nedostatek zábavy.

Hlavní rysy:

500 nových animačních sekvencí – Dosud nejrozsáhlejší inovace systému fotbalových animací znamená citlivější, inteligentnější a realističtější fyzickou akci. Hráči se po hřišti pohybují mnohem plynuleji. Menší a mrštnější hráči mají rychlejší akceleraci a výhodu při sprintech.
Nový systém detekce kolizí – Hráči, sledovaní v rozsahu 360 stupňů, se nyní chovají přesně podle svých fyzických parametrů. Silnější hráči mohou v osobním souboji snáze odstavit ty slabší, nebo použít ke krytí míče tělo a ruce.
Nový systém krytí míče – Výsledek osobních soubojů určují síla hráčů a dynamika pohybu hráčů. Pomocí vylepšeného ovládání krytí míče zpomalte hru a počkejte, až vám přispěchá na pomoc spoluhráč. Hráči si nyní mohou krýt míč tělem odstrkování obránců ve snaze udělat si prostor, ovšem riskují přitom, že se dopustí faulu.
Profesionální triky a finty – Se čtyřmi novými triky a fintami jich máte k dispozici celkem 32. Lépe tak můžete napodobovat charakteristické kousky světových superhvězd. Vyzkoušejte otočku s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečky patami a překulení míče stejně jako Ronaldinho.
Ovládání Smart Play – Pomocí vyspělého systému ovládání přihrávejte, střílejte a skórujte. Pro začátek si vystačíte jen se dvěma tlačítky a postupně se ve vlastním tempu naučíte další prvky. Nyní se těm nejlepším mohou vyrovnat i úplní začátečníci.
Be A Pro: Sezóna – Vyberte si, nebo vytvořte profesionálního fotbalistu a podstupte s ním test svých schopností v průběhu čtyř sezón. Zvládněte perfektně poziční hru, vylepšete atributy a udělejte z něj elitního hráče. V rámci jednoho týmu můžete spolupracovat až se třemi dalšími přáteli a zároveň s nimi soupeřit při plnění individuálních úkolů. Veškeré výkony jsou zaznamenávány v detailních statistikách.
Kamera Be A Pro – Hlouběji do akce vás vtáhne jedinečná kamera Be A Pro, sledující vašeho hráče Zabírá jej neustále a napodobuje tak napětí a vzrušení skutečného pohybu po trávníku.
Manažerský mód – Nové volby předsezónních přípravných zápasů a možnost tvorby vlastních formací vašeho klubu proti každému soupeři.
Turnajový mód – Hrajte až na 61 turnajích, včetně 42 oficiálně licencovaných, nebo si vytvořte své vlastní.
Mód výzvy – Pusťte se do překonávání obtíži různých scénářů a získejte odměny a odemkněte skrytý obsah.
Kompletní autenticita – Hra obsahuje přes 500 licencovaných týmů s přesně ztvárněnými dresy a znaky a 30 světových lig.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.