FIFA 07 (PSP) použité

FIFA 07 (PSP) použité
Second-hand
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code013623
PNVAT margin scheme
Warranty12 months
VideoDescription
Specifications
Description
Přijměte výzvu zmodernizovaného a vylepšeného manažerského režimu. Cena hráčů a jejich platy dosahují realistických hodnot. Rozhodnutí manažera mají ještě patrnější vliv na výkon a pohodu hráče. Chytřejší rozhodování počítače znamená, že soupeřící manažeři jsou v honbě za trofejemi ještě strategičtější.Nenechte si ujít sezónu, která přináší změnu!
• FOTBALOVÉ EMOCE: Davy v hledišti reagují na vaše výkony. Góly, úspěšné přihrávky a pohyb s míčem směrem k soupeřově bráně jsou provázeny nadšeným skandováním, neúspěšné útoky a hra bez akce jsou odměňovány nesouhlasnými výkřiky. Kamera zaostřuje na ty hráče, kteří si své emoce nenechávají pro sebe.
• EA SPORTS Interaktivní ligy: Reprezentujte svůj klub online v zápasech sezóny - F.A. Premier League, Bundesliga, French League nebo Mexican 1st Division. Dosahujte vítězství a posouvejte svůj klub blíže k vítězství. Několik prohraných zápasů naopak znamená pád na spodní pozice tabulky. Týdenní zpravodajství přinášejí interview, která rozšíří váš úspěch do celého světa.
• VYLEPŠENÁ HRA: Došlo ke zlepšení přihrávek a pohybu hráčů v poli. Při souboji o míč se hráči realisticky strkají a narážejí do sebe. Míč přesně reaguje na hráčův impuls. Počítačoví hráči používají typické pohyby a hráčské styly skutečných fotbalových hvězd.
• KOUZLENÍ S MÍČEM: Pomocí levé analogové páčky zařaďte do hry své umění zacházet s míčem.
• NOVÁ STŘELECKÁ MECHANIKA: Prožijte vypracovanější střeleckou mechaniku, která vám poskytne kvalitnější ovládání přesné střelby.
• VYLEPŠENÝ POČÍTAČOVÝ BRANKÁŘ (AI): Brankářova inteligence je autentická, se skutečnými reakcemi a s větší pohybovou rozmanitostí.
• VYLEPŠENÝ MANAŽERSKÝ REŽIM : Vše je skutečné, peníze, výchova mladých hráčů, reakce tisku i fanoušků. Vžijte se plně do role fotbalového managera. Letošní novinkou je možnost sestavení vlastního klubu.
• SPOLEČENSKÁ HRA: Hrajte proti osmi kamarádům v soutěži FIFA 07 LOUNGE . K dispozici je nový systém handicapů.
• KOMPLETNÍ AUTENTIČNOST: FIFA 07 se skládá z 27 ligových zápasů, kterých se účastní na 510 týmů.
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.