Dynasty Warriors 8 (PS3) použité

Obrázek (34976)
Used
11,93 EUR 11,93 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:580 points
This product can be obtained as:29 000 points
In Stock
Personally Most:todayWith a delivery company:tomorrow
Code058235PNZvláštní režim DPHProducerPS3 gamesWarranty12 months
Specifications
Text LanguageEN
Cover LanguageEN
Audio LanguageEN
Game GenreFighting games
Features of Game1-2 players offline, 2 and more co-op online, 2-4 players online
Image and SoundDolby Digital 5.1
Age Rating16+
Description
Hra Dynasty Warriors 8 se vrací do království Wei, Wu, Shu a Jin prostřednictvím historických postav vojenského a politického života daného období, které bojují za nadvládu nad čínskými Třemi královstvími.

Dynasty Warriors 8 posouvá tuto oblíbenou herní sérii o další krok kupředu. Obsahuje jak řadu prvků zajišťujících znovuhratelnost, jako jsou různá zakončení a bonusové režimy, tak i dokonalé spojení akční části a ostatních herních systémů.

Se zbrusu novými vylepšeními příběhového režimu, novými scénáři, novými i vracejícími se postavami a další spoustou novinek nabídne Dynasty Warriors 8 fanouškům ten dosud nejkomplexnější herní zážitek v této sérii.

Zamiřte na bitevní pole s největšími válečníky historie a prosekejte si cestu k nehynoucí slávě!

Příběhový režim: Příběhový režim s novými epizodami a postavami ještě detailněji zkoumá dramatické události z historického románu Příběhy Tří říší.

Nové scénáře: Dynasty Warriors 8 nabízí zbrusu nové scénáře typu „co kdyby“. Tento režim se vzdaluje historickým faktům a řeší otázku toho, co se mohlo stát, kdyby slavné historické postavy nezemřely, ale mohly dál bojovat.

V tomto režimu se příběh může větvit různými směry a hráči tak mohou prožít alternativní minulost ovlivněnou jejich rozhodnutími.

Nové i vracející se postavy: Dynasty Warriors 8 nabízí více než 70 hratelných postav, jak oblíbené tváře z minulých dílů, tak postavy v této sérii zcela nové, k nimž patří i vysoce očekávaní důstojníci Yue Jin a Li Dian z království Wei.

Nová krajina: Čerpajíce hlubší inspiraci z krajiny staré Číny kladou vývojáři z Omega Force větší důraz na co nejvěrnější zasazení všech epických bitev. Vytvořili proto 40 nových lokací, z nichž bujné pláně, příkré strže, bezútěšné pustiny a rozlehlé tvrze jsou pouze zlomkem nových dechberoucích prostředí.

Režim kooperace: Dynasty Warriors 8 nabízí možnost offline i online kooperace dvou hráčů.
VideoDescription

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08