DREDGE Deluxe Edition (PS5)

Obrázek
29,74 EUR 24,58 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:1 398 points
This product can be obtained as:69 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 13.6
Code255020ProducerPS4 gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreAdventures
Audio LanguageEN
Text LanguageEN
ColorRed
Cover LanguageEN
Features of Game1 player only offline, Network Features
Age Rating12+
Description
DREDGE je rybářské dobrodružství pro jednoho hráče. Dobrodružství, pod jehož hladinou se skrývá cosi zlověstného. Prodávejte úlovky, vylepšujte loď a pročesávejte hlubiny ve snaze odhalit dávno pohřbená tajemství. Zkoumejte záhadné souostroví a zjistěte, proč by některé věci měly raději zůstat zapomenuty.
Chopte se kormidla svého vlastního trauleru, zkoumejte skupinu odlehlých ostrovů – spolu s okolními hlubinami – a přijďte na to, co se skrývá pod hladinou. Prodávejte svoje úlovky místním, plňte zadané úkoly a zjistěte víc o pochmurné minulosti každé oblasti. Vylepšujte vybavení své lodě, abyste mohli pročesávat hlubší mořské příkopy nebo se pustit vstříc vzdálenějším místům. Nezapomínejte ale na čas – to, co si na vás brousí zuby ve tmě, by se vám nemuselo líbit…
Zkoumejte ostrovy a odhalujte jejich tajemství
Cestu zahajte ve svém novém domově v odlehlém souostroví zvaném „The Marrows“. Vyplujte na moře a šmejděte v hlubinách po neobvyklých vzácnostech a více než 125 obyvatelích světa pod hladinou. Pečlivě zkoumejte každou oblast a při tom plňte zadané úkoly a navštěvujte sousední ostrovy – každý s vlastními, jedinečnými příležitostmi, obyvateli a tajemstvími.
Pročesávejte hlubiny
Kdosi chce, abyste se hrabali v minulosti. Můžete mu ale věřit a bude mít vůbec někdy dost?
Střezte se mlhy
Nebezpečí se skrývá všude, a tak se mějte na pozoru před ostrými skalisky i mělkými útesy – ačkoliv největší ze všech hrozeb číhají v mlze, která za noci pokryje mořskou hladinu…
• Odhalujte tajemství: Kormidlujte svůj trauler skrz naskrz skupinou odlehlých ostrovů, z nichž na každém se můžete setkávat s jedinečnými obyvateli, zkoumat divokou přírodu a poznávat nové příběhy.
• Pročesávejte hlubiny: Pátrejte na moři po ukrytých pokladech a plňte zadané úkoly, abyste získali přístup k neobvyklým novým dovednostem.
• Studujte svou profesi: Výzkumem získávejte speciální vybavení a vylepšujte možnosti své lodě, abyste se dostali na kobylku vzácným rybám a drahocenným kuriozitám na dně moře.
• Rybařte, abyste přežili: Prodávejte svoje úlovky místním, abyste zjistili víc o každé oblasti, a vylepšujte svou loď, abyste pronikli do ještě odlehlejších míst.
• Bojujte s nevyzpytatelným: Obrňte svou mysl a s pomocí svých dovedností přežijte výpravy na moře po setmění.
Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings