Dragon Age: Prameny - Awakening (PC)

pro hraní je vyžadována původní hra Dragon Age: Prameny
Obrázek (33939)
6,14 EUR 5,08 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:298 points
This product can be obtained as:14 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 31.1
Code051947ProducerPC gamesWarranty24 months
Specifications
Game GenreRPG
Cover LanguageEN
Audio LanguageEN
Text LanguageEN
Features of Game1 player only offline
Age Rating18+
Description
Dragon Age: Prameny – Procitnutí je další částí rozsáhlého příběhu Dragon Age: Prameny z dílny studia BioWare, navazující na události původní hry.
Stovky let bojují Šedí strážci, prastarý řád ochránců zemí Fereldenu, se silami zplozenců temnot. Legenda hovoří o tom, že je-li Arcidémon zahuben, jejich hrozba pomine na dlouhá staletí. I když však byl drak zabit, zplozenci temnot se množí dál.
Ocitáš se nyní v roli velitele Šedých strážců s úkolem přebudovat celý řád a odhalit záhadu toho, odkud se zplozenci temnot stále berou.
Jen na tobě záleží, jak se rozhodneš řád Šedých strážců obnovit, jak vyřešíš roztržku s tajemným „Architektem“ nebo jaký stanovíš osud zplozenců temnot. To je jen několik málo z celé řady náročných rozhodnutí, před něž budeš postaven. Na základě tvých voleb se pak bude odvíjet celá dobrodružná výprava do nového kraje Amarantínie.
Rozlehlejší úchvatný svět: dosud největší herní světa BioWare se dále rozrostl o krajinu Amarantínie, která čeká na to, až ji prozkoumáš. Odhalíš tajemství zplozenců temnot a jejich pravé pohnutky. Zreformuješ řád Šedých strážců a vybuduješ jejich novou hlavní základnu na Vigilově hradě. Nové komplexní morální volby: čeká na tebe velký příběh, jenž se odvíjí podle tvého stylu hraní.
Příběh hry se bude odvíjet na základě tvých vlastních rozhodnutí a způsobů řešení obtížných situací.Nové způsoby přizpůsobení hrdiny: budeš moci použít nová kouzla, schopnosti, specializace a předměty a libovolně je přidělovat vlastnímu hrdinovi a členům družiny.
Budeš si moci importovat již existujícího hrdinu z Dragon Age: Prameny nebo začít s novým Šedým strážcem v sousední Orlesiánské říši. Setkáš se s pěti novými členy družiny i starými známými společníky z Dragon Age: Prameny.
Ještě tvrdší a intenzivnější bojové akce: v průběhu dobrodružství se ti postaví všemožné děsivé nestvůry.
Tvé schopnosti a dovednosti prověří nové inteligentní rasy zplozenců temnot a další hrůzostrašná stvoření, jako je například Pekelný golem nebo Přízračný drak!

• Rozsáhlý skupinový systém boje – Dragon Age: Origins uvede inovativní flexibilní systém boje. Hráči se budou účastnit gigantických bitev a využívat zvláštních schopností své družiny k ničení početných mas nepřátel a obrovských nestvůr.
• Mocná kouzla – Pobíjení zástupů nepřátel nabývá ještě větší přitažlivosti díky speciálním „kombinacím kouzel“, v nichž se jedinečně propojí moc a účinky magických vlastností.
• Široké možnosti vlastních úprav – Hráči si vytvoří vlastní postavy, získají výjimečné zvláštní schopnosti (kouzla, talenty a dovednosti) a budou objevovat stále silnější zbraně hromadného ničení.
• Váš příběh, vaše cesta – V rámci přitažlivého příběhu plného emocí, si hráči zvolí, zda chtějí utvořit aliance, nebo je bořit. Jejich volby a způsob uchopení moci změní okolní svět.
• Příběh podle původu – Hráči si zvolí svůj původ a projdou specifickým úvodem, který jim předestře pohled, jakým vidí svět oni a opačně, jak svět vidí je. Hráčova volba původu určí, kým bude a kde najde počátek své cesty. Podle toho se pak začnou odvíjet děje a dobrodružství jeho originálního příběhu.
Doporučené parametry
CPU: Intel Core 2 Quad 2,4Ghz nebo ekvivalent
RAM: 4 GB (Vista) nebo 2 GB (XP)
Video: ATI 3850 512 MB nebo výkonnější; NVIDIA 8800GTS 512 MB nebo lepší
DVD ROM (pro retailovou verzi)
20 GB místa na pevném disku
VideoDescription

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás telefonicky,
použijte chat na stránce nebo nám pošlete e-mail.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings