Bullet Witch (X360) použité

Obrázek
Used
10,42 EUR 10,42 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:500 points
This product can be obtained as:25 000 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 3.10
Code031995PNVAT margin schemeProducerXbox 360 gamesWarranty12 months
Specifications
Game GenreAction Adventures
Age Rating16+
Features of Game1 player only offline
Image and SoundDolby Digital 5.1
Description
V hlavní roli zde najdete ženu. Jmenuje se Alicia a je to jediná bytost na světě, která jej ještě může zachránit. Příběh hry totiž vypráví o tom, jak Zemi postihla někdy mezi současností a rokem 2013 celá série dosti znepokojivých událostí, na jejichž základě svět upadl téměř do úplné do beznaděje. Alicia ale ví, jak se z toho dostat a má i potřebnou sílu, je to zkrátka Bullet Witch, čarodějnice ovládající zvláštní síly.

Jak a proč se jí stala, to už budete muset zjistit sami během hraní. Pomáhat vám v tom bude i hlas v její hlavě, tzv. Darkness, který vás bude svým způsobem směrovat. Alicia bude vybavena speciální zbraní, která některým z vás možná připomene na první pohled něco jako motorové létací koště, ale ve skutečnosti je to taková multifunkční záležitost, zvaná Gun-Rod a určená k eliminaci nepřátel - střelná zbraň a čarodějnická hůl v jednom. Pokud jde o tu první funkci, na začátku hry budete mít co do činění pouze s kulometem, ale později budete moci svou zbraň upgradnout na něco pořádnějšího a přidat k tomu třeba brokovnici, kanón, apod.

Přepínání mezi jednotlivými módy by mělo být snadné a jak už bylo řečeno, jde zároveň o čarodějnou hůl, tudíž můžete počítat rovněž s kouzlama, která dále vaše zbraně v nějakém smyslu upraví, například kulomet bude kropit ohněm, brokovnice vítr, apod. Munice bude pořád dost. Alicia má schopnosti ji neustále přičarovávat. Jen tu a tam jí budete muset dát na to čas, aby doplnila zásobníky a znovu nabila.
Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings