Borderlands 3 (XONE)

Borderlands 3 (XONE)
Advance booking
Your price incl. VAT60,66 EUR
Your price excl. VAT50,13 EUR
pcBuy
For the purchase of this product can be obtained from:3 098 points
This product can be obtained as:154 900 points
Availability:
Friday 13.9
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
Friday 13.9
With a delivery company:
Friday 13.9
Code102775
Warranty24 months
VideoDescription
Description

Představujeme BORDERLANDS 3 - originální střílečku s oslnivým grafickým stylem. Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.


 


Hra BORDERLANDS 3 z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Hráči se mohou také těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět, posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.


 


Hra BORDERLANDS 3 vychází 13. 9. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte oficiální stránky hry zde. Veškeré dostupné grafické materiály jsou k dispozici ke stažení zde (pokud Vám odkaz nefunguje, deaktivujte prosím na okamžik svůj antivirový program a akci opakujte).


 


 

 


 

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.