Aquanox Collection (PC)

Obrázek
Your price on request
Your price on request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code057023
ProducerPC games
Warranty24 months
VideoDescription
Specifications
Description
Vody už nejsou poklidné.
Podvodní svět prošel radikální proměnou ? z poklidného prostředí se stalo místo nepopsatelného násilí, vraždění a všudypřítomného nebezpečí.
Ocitáte se v kůži Emeralda Flinta, žoldáka nabízejícího služby svého zkázonosného povolání, jež se nepřiklání na žádnou z válčících stran. Vedete skupinku žoldáků, kteří bojují krvavé bitvy proti šíleným jednotlivcům, mocným armádním jednotkám i proti odporným mořským netvorům.

Vlastnosti produktu:
Strhující mise nabité akcí a krvavými individuálními i týmovými bitvami
Precizně zpracovanou 3D grafiku, detailně prokreslený podvodní svět s útesy, spletitými jeskyněmi, nebezpečnými proudy a zářícími podvodními městy 34 napínavých misí, které vám zajistí dlouhé hodiny adrenalinové zábavy

Atmosférický 3D soundtrack
Možnost hrát deathmatch nebo týmové bitvy ve více hráčích po lokální síti nebo po internetu.

Minimální konfigurace:
Aquanox 1:
OS: Windows 95/98/ME/2000
Procesor: 500 MHz Athlon nebo Pentium 3, 128 MB RAM Grafická karta: 16MB grafická karta s podporou Direct3D 8 Hardisk: 800 MB volného místa na pevném disku Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 8.

Aquanox 2 Revelation:
OS: Windows ME/98 a 128 MB RAM, Windows XP a 256 MB RAM
Procesor: Intel Pentium III 750 MHz nebo kompatibilní Grafická karta: 32MB grafická karta s podporou DirectX 9, Zvuková karta: s podporou DirectX 9, joystick (volitelné)