Apple AirPods Wireless Headphones with Wireless Charging Case

Obrázek
Gift
Your price incl. VATon request
Your price excl. VATon request
This product is not available for purchase
Availability:
Není v prodeji
on request
Code182589
PNrma return, 12 month warranty
ProducerApple
Warranty24 months
Get to this product for a special price
Description
Specifications
Description

Servisem opravený kus, 12 měsíců záruka, může jevit známky používání.
Bez originální krabičky.

Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

Jste milovníci výrobků od společnosti Apple a rádi zkoušíte jejich nové vychytávky? Pak vás nesmí minout nová verze bezdrátových sluchátek Apple AirPods s vlastní nabíjecí stanicí. Snoubí se v nich mnoho pokročilých funkcí - vylepšena byla výdrž i kvalita zvuku. Nechybí však ani vaše oblíbené funkce z minulé generace -  sluchátka poznají, když je nemáte v uších a dokonce se naučí rozpoznávat váš hlas. S jakýmkoli zařízením od Apple se pomocí Bluetooth spárují okamžitě. Navíc jsou vybaveny baterií, která zaručuje nerušený poslech hudby po dobu 5 hodin.

Klíčové vlastnosti sluchátek Apple AirPods
Vkusný design v lesklé povrchové úpravě
Poslech hudby až 5 hodin
Rychlé spárování pomocí Bluetooth
Snadné ovládání poklepáním
Mnoho pokročilých funkcí
S Apple AirPods snadné vyřizování hovorů
Na Apple AirPods si zvyknete okamžitě. Jsou bezdrátová, což přináší značný komfort. Skvělé se přizpůsobí vaším každodenním návykům. Pomocí poklepání je můžete chytře ovládat a komunikovat s asistentkou Siri. Velkou výhodou je, že se nemusíte během vyřizování hovorů starat o zbytečné dráty. S jejich pomocí voláte v režimu handsfree i v rušných prostředích. Vaši blízcí vás uslyší čistě a zřetelně. Navíc nejsou jen o poslechu vaší oblíbené hudby. Můžete s nimi kdekoliv poslouchat podcasty i audiobooky. Budete překvapeni, kolik věcí s nimi snadno zvládnete.

Spárování s jinými zařízeními
Spárujte sluchátka s vaším přístrojem snadno a rychle. Podporují zařízení s iOS 10 a novější, Watch OS 3.0 a novější a Mac zařízení se Sierra OS. Sluchátka Apple AirPods můžete spojit i s jinými zařízeními rovněž přes Bluetooth. Přijdete ale o podporu užitečné hlasové asistentky Siri.

Bezdrátové nabíjecí pouzdro
Trvalou součástí Apple AirPods je i chytré pouzdro LAB.C 512. Oproti předchozí generaci podporuje bezdrátové nabíjení, takže udržet si "plnou nádrž" nikdy nebylo jednodušší. Je vyrobeno ve stejné lesklé povrchové úpravě bílé barvy, a tak krásně ke sluchátkům Apple AirPods ladí. Adaptér uvnitř dobře drží a silikonový pásek umožňuje snadné otevírání. Díky použitým materiálům výborně odolává nárazu a běžnému opotřebení. Na adaptéru se nachází integrované tlačítko, které umožňuje ovládání párovacího tlačítka AirPodů. Nechybí ani indikace stavu nabití na vašem iPhonu. Sluchátka jsou po vložení do pouzdra dobitá během 15 minut, což vystačí na další 3 hodiny hraní. S nabitým pouzdrem a sluchátky z nich dohromady vymáčknete až 24 hodin poslechu.

Klíčové vlastnosti bezdrátového nabíjecího pouzdra LAB.C 512
Určeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods
Kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami se standardem Qi
Vstup 5 V / 1 A
Výstup 5 V / 0,5 A
Rozměry: 51 × 65 × 29,5 mm
Hmotnost: 30 g
LED indikátor stavu nabíjení na spodní straně adaptéru

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé straně.

Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.