Amazon Kindle 2020 Touch 6" 8GB - white

Obrázek
Your price incl. VAT88,52 EUR
Your price excl. VAT73,16 EUR
pcsBuy
For the purchase of this product can be obtained from:4 380 points
This product can be obtained as:219 000 points
Availability:
In Stock Qty 3
When I receive the goods, if I order now?
Personally Most:
today
With a delivery company:
tomorrow
Code189075
PNB07FQ4T11X
ProducerKindle
Warranty24 months
Description
Specifications
ColorBílá
Description

Čtečka Amazon Kindle 2020 je výborným kompromisem mezi papírovými knihami a čtením z telefonu nebo tabletu. Ponechává si výhody knihy, takže je čtení příjemné pro oči a zbytečně vás neoslňuje světlem obrazovky. Zároveň v tomto malém a lehkém zařízení můžete nosit stovky a tisíce knih či novinových článků, které si můžete přečíst kdekoli na světě. Kromě toho si můžete text upravit podle svého gusta, připojit se k Wi-Fi síti, nebo aktivovat Bluetooth. Ve čtení vám nyní díky LED podsvícení nezabrání ani tma.

LED podsvícení
Oblíbený základní model čtečky Kindle od společnosti Amazon prošel další optimalizací a vznikl Kindle 2019. Nastavení předního LED osvětlení lze upravovat podle vaší momentální potřeby, a tak si můžete pohodlně číst na ostrém slunci stejně tak, jako uprostřed tmavé noci.

Výhody elektronického zařízení i papírové knihy
Displej s rozlišením 167 ppi působí jako z papíru, takže je čtení příjemnější pro oči. Na rozdíl od knížky ale s textem můžete dál pracovat, vyhledávat jeho definice bez nutnosti opuštění stránky nebo upravovat velikost a font textu. Také lze využít Bluetooth pro bezdrátové propojení např. se sluchátky a poslouchat audioknihy, nebo se můžete připojit k Wi-Fi síti a vyhledávat nebo stahovat další knihy a novinové články.

Prime Reading
Pokud máte aktivované členství Prime Reading, dostanete neomezený přístup k milionům knih, různých dokumentů, novin a také k audioknihám v digitálním obchodě Amazon. S velkokapacitní baterií má Kindle 2020 výdrž na několik týdnů čtení bez nutnosti nabití.