Alita's sword "DAMASCUS BLADE" Alita the Battle Angel - 94 cm

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
170,2 EUR 140,6 EUR excl. VAT
For the purchase of this product can be obtained from:7 998 points
This product can be obtained as:399 900 points
In Stock
Personally Most:2-4 working daysWith a delivery company:Tuesday 28.3
Code258352PNMS004ProducerChladneZbrane.euWarranty24 months
Specifications
Type of weaponswords
Description

ALITIN MEČ "DAMASCUS BLADE" ALITA THE BATTLE ANGEL

"Nebudu stát opodál v přítomnosti zla!"

Alita the Battle Angel je cyberpunkový film, inspirovaný mangou. Vypráví příběh bojového kyborga, který byl nalezen na vrakovišti jistým Dysonem Ido. Dyson pojmenoval kyborga Alita po své zesnulé dceři, díky čemuž jej Alita bere jako svého vlastního otce. Alita si nepamatuje svůj předchozí život, ovšem když se zapojí do boje, její vzpomínky se pomalu vrací. Alita v boji užívá zvláštní meč, který nyní můžete mít ve své sbírce i Vy! 

Novinka ze světa Cyberpunku a to konkrétně ze světa kyborga Ality z filmového zpracování Alita the Battle Angel. Nádherná replika meče "DAMASCUS BLADE", který užívá v boji právě hlavní hrdinka filmového zpracování. Dech beroucí detaily a pevná konstrukce Vás na 100% okouzlí a to vše můžete mít za bezkonkurenční cenu! 

Alitin meč "DAMASCUS BLADE", je přesnou replikou 1:1 s originálem. Jeho délka je 93,5 cm. ale i tak se nejedná o žádné párátko, neboť je meč vyroben z masivní a pevné nerezové oceli. 

Zahnutá, jednosečná čepel meče měří od špice po záštitu 69 cm. Celý její povrch je pokrytý damaškovým vzorem a kybernetickými kresbami. POZOR! Jedná se pouze o dekorační prvky, nikoli damaškovou ocel. Ostří meče je již z výroby tupé, nebot se jedná o čistě výstavní kus, jenž se dá využít na prostorový trénink, ovšem nikoliv na kontaktní šerm. 

Čepel je zapuštěna do masivní rukojeti, designové podobné originální předloze. Základ čepele je vyroben též z oceli, ovšem najdeme na ni drobné pogumování, které brání prokluzování v ruce. Na meči najdete jen jediný kousek plastu a to v podobě pevného stojánku, do kterého meč pohodlně zapadne a drží jako přibytý. Ideální kousek, který dodá Vaší domácnosti tu správnou futuristickou atmosféru. Skvělý dárek pro fanouška Ality a dokonalý doplněk ke cosplayi. :)   

 

Hmotnost 2077 g
Délka 93,5 cm
Délka čepele 69 cm
Šířka čepele 9 cm
Délka rukojeti 19 cm
Materiál Nerezová ocel, guma, plast (stojánek))

Description

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings