Návod jak aktivovat hry na platformě Rockstar

 

Instalace Rockstar Game Launcher
1. stáhněte si Rockstar Games Launcher zde.


2. nainstalujte stáhnutou aplikaci.
3. zvolte jazyk English a stiskněte Continue.
4. dále 2x stiskněte Continue - jen tím odklikáváte že souhlasíte s podmínkami a instalací dodatečných knihoven které jsou potřeba k běhu.

5. nyní si zvolte kam chcete hru nainstalovat - hry jako GTA 5 nebo Red Dead Redemption 2 vyžadují min. 60 GB volného místa, časem se ale rozlezou přes 100GB, proto volte disk na kterém budete mít i do budoucna dostatek prostoru.6. při instalaci Launcheru na okno neklikejte,  pokud se vám objeví hláška zda ukončit program nebo počkat na odpověď, zvolte počkat na odpověď - při instalaci se program může jevit jako seklý ale není. V  závislosti na výkonu vašeho PC, HDD a Internetu bude instalace trvat 5-10 minut.

7. po instalaci klikněte na tlačítko Close, instalátor se ukončí a spustí se vám Rockstar Game Launcher. Před spuštěním ještě proběhne aktualizace a doinstalace dalších knihoven - pokud na vás vyskočí potvrzení instalace, vždy potvrzujte Ano.


Přihlášení či registrace
1. pokud již máte účet u Rockstaru, vyplňte kolonky Email, Password a zaškrtněte všechny tři zaškrtávátka - "Remember me", "Auto sign in" a "Im not robot".
Dále pokračujte v bodě 6.


2. vytvořte si účet kliknutím na tlačítko "Create new account". Zaškrtněte "I have read.." a zvolte Next.

3. nyní vyplňte formulář podle návodu z obrázku a stiskněte Next a poté Create Account.

4. nyní se podívejte na svůj e-mail - budete tam mít email od Rockstaru "Welcome to the Rockstar..". uvnitř jejich emailu naleznete velké žluté "Verify your email address". Na to je potřeba kliknout a potvrdit tak váš email. Tím bude registrace úspěšně dokončena.5. nyní se přepněte zpět do programu Rockstar Game Launcher a klikněte na "Check Verification".  Následně se vám v přohlížeči objeví stránka viz obrázek.

6. po úspěšné registraci se vám objeví dotaz "Scan for games..?" zvolte CANCEL.

 

Aktivace kódu který jste si u nás zakoupili (digitální distribuce)

1. nyní jste v menu Rockstar Games Launcher - klikněte v pravo nahoře na kulatou ikonku se symbolem R a zvolte "Redeem Code".
2. otevře se vám nové černé okno s nápisem "Rockstar Activation Code" - do kolonky zadejte klíč který jste si koupili u nás - naleznete jej v e-mailu "Vydaná faktura č..." v příloze budete mít pdf soubor a uvnitř řádek "evidenční číslo". Kód je ve formátu XXXX-ZZZ-YYY.3. po aktivaci se vám hra začne stahovat - stahování obvykle trvá několik hodin, poté hru můžete spustit přes ikonku v Launcheru nebo přes ikonku na ploše.

 

 

 

 

 

Nevíte si rady?

Do you have a question? send us an email.

+420 414 12 02 08

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Najdete nás i na MALL.CZ
We care about your privacy

This online store stores cookies that help it to work properly. By using our services, you agree to their use.

Allow everythingAdvanced settings